در حال بارگذاری
 • 509
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 338.1هزار
  بازدید

یک و دو

مستند خودرویی یک و دو جهت اعتلای صنعت خودرو و دانش فنی کاربران بدور از هرگونه جانب داری فعالیت خود در زمینه امحتوای ویدئویی را آغاز کرده است.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

مستند خودرویی یک و دو جهت اعتلای صنعت خودرو و دانش فنی کاربران بدور از هرگونه جانب داری فعالیت خود در زمینه امحتوای ویدئویی را آغاز کرده است.

 • 509
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 338.1هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • مصاحبه ی کامل با آقای آوید امی (داتیس خودرو)

  101 بازدید

  در ویژه برنامه نوروزی 1397 مستند یک و دو مدیران ارشد برترین شرکت های واردکننده ی خودروی کشور به همراه محصولاتشان به عنوان مهمان برنامه حضور داشتند وبا این عزیزان پیرامون محصولات جدید این شرکت ها و برنامه های آنها برای سال جدید و مسائل دیگر به گفت و گو نشستیم. از شما بیننده ی گرامی دعوت می کنیم به تماشای نسخه ی کامل گفت و گو با جناب آقای آوید امی مدیر بازرگانی شرکت داتیس خودرو بنشینید.

 • مصاحبه ی کامل با آقای علی شکوهی (آرین موتور )

  26 بازدید

  در ویژه برنامه نوروزی 1397 مستند یک و دو مدیران ارشد برترین شرکت های واردکننده ی خودروی کشور به همراه محصولاتشان به عنوان مهمان برنامه حضور داشتند وبا این عزیزان پیرامون محصولات جدید این شرکت ها و برنامه های آنها برای سال جدید و مسائل دیگر به گفت و گو نشستیم. از شما بیننده ی گرامی دعوت می کنیم به تماشای نسخه ی کامل گفت و گو با جناب آقای علی شکوهی مدیر مارکتینگ شرکت آرین موتور بنشینید.

 • مصاحبه ی کامل با آقای عقیل مصطفایی (آرمان موتور کویر)

  339 بازدید

  در ویژه برنامه نوروزی 1397 مستند یک و دو مدیران ارشد برترین شرکت های واردکننده ی خودروی کشور به همراه محصولاتشان به عنوان مهمان برنامه حضور داشتند وبا این عزیزان پیرامون محصولات جدید این شرکت ها و برنامه های آنها برای سال جدید و مسائل دیگر به گفت و گو نشستیم. از شما بیننده ی گرامی دعوت می کنیم به تماشای نسخه ی کامل گفت و گو با جناب آقای عقیل مصطفایی مدیر مارکتینگ شرکت آرمان موتور کویر بنشینید.

 • مصاحبه ی کامل با جناب آقای امیر صرافی(کیان موتور وارنا)

  413 بازدید

  در ویژه برنامه نوروزی 1397 مستند یک و دو مدیران ارشد برترین شرکت های واردکننده ی خودروی کشور به همراه محصولاتشان به عنوان مهمان برنامه حضور داشتند وبا این عزیزان پیرامون محصولات جدید این شرکت ها و برنامه های آنها برای سال جدید و مسائل دیگر به گفت و گو نشستیم. از شما بیننده ی گرامی دعوت می کنیم به تماشای نسخه ی کامل گفت و گو با جناب آقای امیر صرافی مدیر مارکتینگ شرکت کیان موتور وارنا بنشینید.

 • قسمت هفتم مستند یک و دو - ویژه برنامه نوروز 1397

  27,219 بازدید

  همزمان با فرارسیدن نوروز باستانی گروه مستند یک و دو نیز اقدام به تهیه ویژه برنامه ای نوروزی برای علاقه مندان به صنعت خودرو نمود. در این ویژه برنامه می توانید با بهترین خودروهایی که در سال 96 به بازار کشور معرفی شدند و سال 97 به خیابان ها وارد می شوند،آشنا شوید.همچنین برترین مدیران صنعت خودروی کشور نیز مهمان یک و دو بودند و از آنان به پاس خدماتشان تقدیر شد. حتما ببینید.

 • مصاحبه کامل با بازیگر سینما سرکار خانم شراره رخام

  11,042 بازدید

  سرکار خانم شراره رخام هنرمند شناخته شده ی کشورمون در عرصه ی بازیگری سینما و تلویزیون در قسمت ششم مستند خودرویی یک و دو مهمان این برنامه بودند. ایشان اظهار نظر های تند و کوبنده ای در نقد صنعت خودروسازی کشور بیان کردند و در پایان مصاحبه به رسم هر قسمت چالشی جذابی را با مجری برنامه تجربه کردند. از شما عزیزان دعوت می شود مصاحبه کامل با سرکار خانم شراره رخام را در این بخش ببینید.

 • قسمت ششم مستند یک و دو-تست و بررسی ولوو C70

  34,661 بازدید

  در این قسمت از مستند یک و دو به سراغ یکی خودروهای کروک بازار ایران با نام ولو C70 رفتیم تا ضمن نقد و بررسی کامل این خودرو نیم نگاهی به مشکلات دارندگان محصولات ولوو در ایران داشته باشیم. همچنین خانم شراره رخام در این قسمت مهمان برنامه یک و دو هستند که علاوه بر به چالش کشیدن صنعت خودرو کشور در مسابقه ای جذاب هم شرکت نمودند.

 • معرفی ویژه محصولات لوکسژن

  14,664 بازدید

  در حاشیه نمایشگاه خودروی اصفهان فرصتی بدست آمد تا در حضور مدیر ارشد بازاریابی و فروش شرکت آرمان موتور کویر نماینده ی رسمی شرکت لوکسژن تایوان، به معرفی مشخصات فنی و امکانات محصولات این شرکت بپردازیم. نظر خود را درباره ی این برند تازه وارد بیان کنید.

 • قسمت پنجم مستند یک و دو - تست و بررسی رنو تلیسمان

  30,919 بازدید

  در قسمت پنجم مستند یک و دو به تست و بررسی یک سدان به روز فرانسوی، با طراحی زیبا و راندمان بالا پرداخته شده است، رنو تلیسمان. این سگمنت در بازار خودروی کشورمان در دست رقبای کره ای و ژاپنی است و در این قسمت که حاوی تست های جذاب و خاص می باشد مشخص می شود آیا تلیسمان در مقابل این رقبا حرفی برای گفتن دارد یا خیر. پردیس خودرو شما را به دیدن این فیلم دعوت می کند. www.pardiskhodro.com

 • ویژه برنامه نمایشگاه اصفهان 96

  1,667 بازدید

  چهاردهمین نمایشگاه خودروی اصفهان در تاریخ 3 لغایت 6 بهمن 96 برگزار گردید و گروه مستند یک و دو به منظور پوشش دهی اخبار و حواشی در این نمایشگاه حضور داشت. شما در این گزارش با خودروهای تازه رونمایی شده جدید بازار شامل بی ام و 220 کروک و لوکسژن S5 آشنا خواهید شد.

 • تیزر قسمت پنجم مستند یک و دو

  361 بازدید

  قسمت پنجم مستند یک و دو آماده گردیده و به زودی منتشر خواهد شد.وب سایت پردیس خودرو شما را به دیدن این تیزر دعوت می کند.

 • فروش محصولات مینی توسط پرشیا خودرو در آینده نزدیک

  622 بازدید

  شرکت پرشیا خودرو قصد دارد محصولات مینی را در بازار ایران عرضه نماید. در این ویدئو که مربوط به نمایشگاه تبریز می باشد مسئولان این شرکت به خبرنگار پردیس خودرو عرضه محصولات مینی را در آذر ماه وعده داده بود. حالا هم اولین محموله محصولات مینی وارد گمرک ایران شده است

 • با دی اس 7 در نمایشگاه خودوری تهران آشنا شوید

  929 بازدید

  در این گزارش با کلیه دی اس 7 در نمایشگاه تهران آشنا خواهید شد.گزارش کامل نمایشگاه خودروی تهران در کانال دانلود ویدئو کلیپ 98شو یک و دو مشاهده کنید.

 • با وانت پیکاپ ترالورد در نمایشگاه تهران آشنا شوید

  2,053 بازدید

  در این گزارش با وانت پیکاپ ترالورد از گروه بهمن در نمایشگاه تهران آشنا خواهید شد.گزارش کامل نمایشگاه خودروی تهران در کانال دانلود ویدئو کلیپ 98شو یک و دو مشاهده کنید.

 • گزارش ویدئویی غرفه چانگان در نمایشگاه خودروی تهران

  2,850 بازدید

  در این گزارش با کلیه محصولات چانگان در نمایشگاه تهران آشنا خواهید شد.گزارش کامل نمایشگاه خودروی تهران در کانال دانلود ویدئو کلیپ 98شو یک و دو مشاهده کنید.

 • گزارش ویدئویی از هیوندای سوناتا 2018 در نمایشگاه تهران

  745 بازدید

  در این گزارش با کلیه سوناتا 2018 غرفه پاکرو در نمایشگاه تهران آشنا خواهید شد.گزارش کامل نمایشگاه خودروی تهران در کانال دانلود ویدئو کلیپ 98شو یک و دو مشاهده کنید.

 • گزارش ویدئویی غرفه داتیس خودرو در نمایشگاه خودروی تهران

  226 بازدید

  در این گزارش با کلیه محصولات داتیس خودرو -هیکو اسپورتیو در نمایشگاه تهران آشنا خواهید شد.گزارش کامل نمایشگاه خودروی تهران در کانال دانلود ویدئو کلیپ 98شو یک و دو مشاهده کنید.

 • گزارش ویدئویی غرفه بورگوارد در نمایشگاه خودروی تهران

  499 بازدید

  در این گزارش با کلیه محصولات بورگوارد در نمایشگاه تهران آشنا خواهید شد.گزارش کامل نمایشگاه خودروی تهران در کانال دانلود ویدئو کلیپ 98شو یک و دو مشاهده کنید.

 • گزارش ویدئویی غرفه ماهیندار در نمایشگاه خودروی تهران

  253 بازدید

  در این گزارش با کلیه محصولات ماهیندرا در نمایشگاه تهران آشنا خواهید شد.گزارش کامل نمایشگاه خودروی تهران در کانال دانلود ویدئو کلیپ 98شو یک و دو مشاهده کنید.

 • گزارش ویدئویی غرفه هایما در نمایشگاه خودروی تهران

  3,373 بازدید

  در این گزارش با کلیه محصولات هایما در نمایشگاه تهران آشنا خواهید شد.گزارش کامل نمایشگاه خودروی تهران در کانال دانلود ویدئو کلیپ 98شو یک و دو مشاهده کنید.

 • درخواست نائب رئیس انجمن وارد کنندگان خودرو از وزیر صنعت

  193 بازدید

  مصاحبه با آقای مرشد سلوک ،نائب ریس انجمن وارد کنندگان خودرو

 • ترین های نمایشگاه خودروی تهران 96 معرفی شدند

  21,114 بازدید

  نمایشگاه خودروی تهران 96 با تمام فراز و فرود هایش به اتمام رسید .اما مشخص شدن ترین های این نمایشگاه در بخش های مختلف از نکات جذاب آن می باشد که دانستن آنها خالی از لطف نیست. در این ویدئو می توانید ترین های نمایشگاه در بخش های مختلف از قبیل زیباترین ،زشت ترین ،بدترین ،بهترین غرفه آرایی ،خاص ترین خودرو و در نهایت بهترین خودرو را مشاهده نمایید

 • ویژه برنامه نمایشگاه خودروی تهران 96 - قسمت اول

  899 بازدید

  نمایشگاه خودروی تهران 96 با حضور برند های مطرح ایران و جهان بسیار جذاب و پر حرارت برگزار شد.در این نمایشگاه چندین مدل مختلف از برند های چینی ،هندی ،و حتی تایوانی رونمایی گردید تا در آینده نزدیک به بازار ایران عرضه شوند. تیم مستند یک و دو در این نمایشگاه حضوری فعال داشت و سعی نموده طی این ویژه برنامه ،تمامی غرفه ها و برنامه های موجود در این نمایشگاه را به تصویر بکشند

 • مصاحبه با مدیر بازاریابی و محصولات لوکسژن

  6,317 بازدید

  در حاشیه نمایشگاه خودروی تهران فرصتی دست داد تا با آقای عقیل مصطفایی گزارش کامل در خصوص برنامه لوکسژن در ایران داشته باشیم.