در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...
خشت خام (39 ویدیو)
39 / 25
خشت خام / نوبت بیست و ششم / گفتگوی حسین دهباشی با علی فلاحیان

خشت خام / نوبت بیست و ششم / گفتگوی حسین دهباشی با علی فلاحیان

147,334
خشت خام / نوبت بیست و ششم/ گفتگوی حسین دهباشی با علی فلاحیان / پخش اختصاصی از کانال aparat.com/tarikhonline
پای صد میلیون پول وسطه!
100,000,000 و هر هفته یک‌دستگاه PlayStation4 با خرید یا تمدید اشتراک، در قرعه‌کشی‌ هفتگی یک‌دستگاه PlayStation4 و 100 میلیون پایانی شرکت کنید.
خرید اشتراک و شرکت در قرعه‌کشی
100,000,000 تومان جایزه ویژه
هر هفته 4PlayStation
دیدگاه‌ها
 1. :)
  1 ماه پیش
  بیشتره خبرنگاران از عوامل وزارت اطلاعات هستند.....چیزی که خیلی وقت پیش معتقد بودم و امروز وزیر اطلاعات بعد چندین و چن سال قبولش کرد! عالی گفت!
 2. 6 ماه پیش
  سلام دوستان برید توی مسابقه زومیت شرکت کنید گلکسی نوت 8 برنده شید yon.ir/Note8Quiz
 3. 7 ماه پیش
  سراسر صحنه سازی و کتمان.سوالات رو چون از قبل داشته نشسته به ترتیب جواب داده.جوابایی که دوست داشت بده نه جواب های صادقانه.این آدم میدونه که نه خدا هست و نه جهنم.وگرنه چطور میشه الان که دیگه کاره ای از نظام نیست اینهمه پرده پوشی کنه.یکی از قسمتهای خسته کننده و جواب هایی که همیشه در روزنامه و تلویزیون میداد.بعضی جاها که سوال ها عقب و جلو پرسیده میشد اعتراض میکرد و میگفت قاطی میشه.سوالات اصلی هم که همه رو گفت یادم نیست.تیراندازی پسرش هم که شد بدلیل ترور!!!! خانواده مقتول همه جا اعلام کرده بودن که دریافت دیه اجبار بوده و از قصاص نگذشته ان.این آدم جزو کسانیه که نفرت عمومی هیچوقت ازش کم نمیشه.
 4. 9 ماه پیش
  دوستان با فحش و تهمت به همه به جایی نمیرسید . 'منطقی صحبت كنید . ممنون
 5. 9 ماه پیش
  سلام لطفا بیایید در کانال تلگرام من bestgame96درمورد گیم
 6. 10 ماه پیش
  یه مورد دیگم اشاره کنم: یه عده دوستان یادمه همین چندماه پیش سر قضیه یکی از برنامه های voa و اصطلاح "امام زمانی" زمین و زمان رو بهم دوختن که آره این صحبتها دروغه و قصد فقط توهین به ائمه هستش!!! دوستان مومن و بقول مسیحیا کاتولیک تر از پاپ، حالا با تایید صحت این جریانات از زبانِ وزیر رمان خوانِ سابقِ اطلاعات که الحمدلله (اصولگرای دو آتیشه و تا ابد انقلابی) هم هستش، باز از چه کانالی تلاش خواهید کرد که ثابت کنید این قضیه امام زمانی کار سرویسهای جاسوسی آمریکا و غرب و صهیونیستهاس؟؟؟ بازم مث همیشه تَکرار میکنم: بیخیااااالللللل ، تاریخ قضاوت خواهد کرد.............
 7. 10 ماه پیش
  خوشم اومد که مهر تاییدی گذاشت به قضیه هادی غفاری و جن گیری و رمالی هایی که بین سران مملکت رایجه، مملکتی که یه زنواره ، بچه باز ،یا جادوگر و رمال بشن همه کاره و سرنوشت صد میلیون آدمو تعیین کنن به نظرتون اصلا جای بحث، انتقاد، حمایت یا حتی مخالفت داره؟؟؟ ((( تا نباشد چیزَکی...مردم نگویند چیزهااااا)))
 8. 10 ماه پیش
  رمان جالبی بود، جالب میدونید کجاست؟؟؟؟ اینکه وزیر اطلاعات هم بگیره، هم ببنده، هم بزنه هم فتوا و حکم بده . هم اجراء کنه!! ولی خوشم اومد آقای دهباشی چندجا با سوالهاش مجبورش کرد سرموضع خودش نمونه! ولی حرفاشو بطور زیرکانه ای تغییر داد، خب بایدم یه اطلاعاتی اونم رییسشون اینطور باشه و کل ملت رو....فرض کنه!!
 9. جناب رهرو ولایت؛ می فرمایید امنیت را به کشور هدیه دادند...با کشتن نویسنده؟
 10. 10 ماه پیش
  چند جلد کتاب خوندم درباره قتلهای زنجیره ای که اول همه اونا اسم علی فلاحیان بود . سیامک سنجری هم یکی غم انگیز ترین قتلهایی بود که به دستور علی فلاحیان اتفاق افتاد