در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...
خشت خام (39 ویدیو)
39 / 32
خشت خام / نوبت سی و سوم / گفتگوی حسین دهباشی با شهرام رستمی

خشت خام / نوبت سی و سوم / گفتگوی حسین دهباشی با شهرام رستمی

92,027
خشت خام / نوبت سی و سوم / گفتگوی حسین دهباشی با شهرام رستمی / پخش اختصاصی از کانال aparat.com/tarikhonline
دیدگاه‌ها
 1. 1 ماه پیش
  طبق گفته اقای ارمین هر توجیهی امریکا ارائه بده قابل قبوله حتی اگر بعد از کشتار به فرمانده ناو عامل کشتار مدال دهند و در صورت حق خواهی و ایجاد اختلال در مسیر کسانی که با حمایت های نفتی مالی و تسلیحاتی به عراق کمک میکردند و ناوهای ما رو میزدند ما دزد دریایی میشیم خلاصه حق همواره با امریکاست حتی اگر بعد از کشتار هواپیما به فرمانده ناو مدال دهند !!!!!!!!!!
 2. 4 ماه پیش
  درود بر ارتش همیشه سر افراز
 3. 4 ماه پیش
  آقای علی اولا ناوآمریکایی در آبهای بین المللی بود دوما دراونروزها ایرانو آمریکا علنا وارد درگیری شدن ودرعرض 2ساعت سه تا ناوچه ایرانی رو آمریکا غرق کرد سوما دراون لحظه اف چارده ایرانی قرار بود بلند بشه طبیعی بود آمریکاییا فکر کنن داره میره بشون حمله کنه چون درحالت جنگی بودن دو کشور چهارما ناوگان پنجم آمریکا در بحرین مستقره ودر اواخر جنگ قایقهای تنروی سپاه مثل دزدان دریایی به نفتکشها وکشتیهای باری که از تنگه هرمز عبور میکردن حمله میکردنو آمریکاهم برای مراقبت از کاروانهای تجاری وارد شده عملا!
 4. 4 ماه پیش
  پر از تناقضه و به هزار قدرت توجیه می خواد تقصیر زدن ایرباس رو بندازه گردن ایرانی ها تو اون لاین جنگ بود اونا شنیده بودن که ایرانی ها می خوان با هواپیما بزنند به ناو ها هواپیمای ایرباس ما رو زدند چون خیلی شبیه F14 بود اولا آمریکایی ها اونجا چی کار میکردن مگه خلیج فارس نیست 2- چند تا حالا ایرانی ها با هواپیما رفته بودن تو ناوها که آمریکایی ها منتظر چنین حادثه ای باشند؟ 3- چطور آمریکایی هایی که این همه قوی هستند و f14 رو شنود کرده بودند خبر نداشتن ایرباس داره میاد 4- مگه اصلا قرار بود ایرانی ها رو بزنند به چه حقی واقعا ننگه برای آدم که چنین کسی این همه از پول این کشور استفاده کنه و بعد به هر ضرب و زوری بخواد اونا رو توجیه کنه مابقی نظراتشم میگه به نظرم به نظرم خوب این نظر تو هست
 5. 5 ماه پیش
  جناب سرهنگ رستمی درود بر شرف وغیره شما و من به عنوان یک ایرانی شرمگینم که نتوانستیم از جنفشانی شما مردان راستین و وطن پرست اینطور که باید قدر دانی کنیم و ننگ تاریخ بر تمامی انهایی که مانند قالیباف به این کشور خیانت کردند
 6. 6 ماه پیش
  کسانی میتوانند در مورد جنگ و ارتش و سپاه، اظهار نظر معتبر و درست بکنند که اولا سربازی را در یگان نظامی طی کرده باشند و یا خودشان نظامی باشند و یا بازنشسته ی نیروهای مسلح و دوران جنگ را از نزذیک لمس کرده باشند.
 7. 6 ماه پیش
  کسانی که طی این 40 سال ارتش جمهوری اسلامی ایران را تحقیر کردند ،آب به آسیاب دشمن ریختند و چوب لای چرخ انقلاب و دفاع مقدس گذاشتند.
 8. 6 ماه پیش
  درود بر امیر سرتیپ خلبان رستمی.همه ی ملت ایران به شما و امثال شما افتخار میکنیم و قدردان زحمات و جانفشانی های شما عزیزان هستیم.
 9. 6 ماه پیش
  سلام دوستان برید توی مسابقه زومیت شرکت کنید گلکسی نوت 8 برنده شید yon.ir/Note8Quiz
 10. 7 ماه پیش
  جناب تیمسار! تو جریان فرودگاه شیراز شما واقعاً توی اون سازمان عریض و طویل نمی تونستی یه نامه به فرماندهی کل بزنی و اطلاع بدی و حکم بگیری؟شما متأسفانه همونطور که جریان "حکم تخلیه" رو ماستمالی کردی از رو همه چی داری با لودر رد میشی.البته دور دور ماله کشی به جنایتای آمریکاست، شما هم بکش.این نیز بگذرد.